Chathub: Rastgele Kişilerle Ücretsiz Sohbet

Chathub: Yabancılarla Ücretsiz Rastgele Çevrimiçi Görüntülü Sohbet

Chathub, ücretsiz bir çevrimiçi görüntülü sohbet platformudur. Chathub, kullanıcıların arkadaşlarıyla iletişim kurmasına ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı kolay ve çok sayıda kişi tarafından kullanılıyor. Dünyanın en iyi önde gelen görüntülü sohbet, metin ve sohbet uygulamalarından biridir. Kullanıcılara yalnızca birkaç tıklamayla dünyanın her yerindeki yabancılarla tanışmanın bir yolunu sunar. Chathub, eğlenceli sohbet için bağlantı kuracak kişilerin aranmasında favori bir seçim haline geldi. Bu kısa makalede Chathub hakkında daha fazla bilgi edinmeye değer.

Chathub

Start Random Chat

Chathub’ı kullanmanın en iyi yolları nelerdir?

Chathub’daki sohbetler için lütfen Chathub Cam sayfasında oturum açın. Cinsiyetinizi seçtikten sonra sohbete girmek için “Sohbet Başlat”a tıklayın.

Bir sohbet odası seçebilirsiniz

Sadece yabancılarla konuşmak için mi buradasın? Çıkmak mı istiyorsun? Tercih ettiğiniz yola göre karar verin.

Chathub’dan Seçenekler ve Filtreler

Chathub’ın en büyük özelliklerinden biri erişimin tamamen ücretsiz olmasıdır. Kullanıcıların Chathub’ın sunduğu özelliklerden yararlanabilmesi için herhangi bir ücret ödemesi veya ücretli hizmet satın alması gerekmemektedir.

Kaydolduğunuzdan ve diğer üyelerle hemen etkileşim kurmaya başladığınızdan emin olun. Açılan seçenekler ekranından istediğiniz avantajları seçebilirsiniz. ‘Yüzlü seçeneği, yalnızca kamera önünde yüzlerini gösteren kullanıcılara bağlanmanıza olanak tanır. Mic On seçeneği sizi yalnızca mikrofonları açık olanlara bağlar. Bu seçenek aynı zamanda filtrelerin büyümesine izin verecek en iyi zamanı seçmenize de olanak tanır.

Chathub Cinsiyet Filtresi

Partner seçiminizi daraltmak için ekranın sol alt köşesinde bulunan cinsiyet simgelerini seçin. Cinsiyet filtreleri yalnızca erkekler veya kadınlar için eşleşme yapmanıza olanak tanır. Ayrıca ‘Çift’ seçeneğini seçerek etkileşimde bulunan kişileri eşleştirebilirsiniz.

Chathub Dil Filtreleri

Ekranın sağ alt sol köşesinde yer alan küre simgesine tıklayarak öğrenmek istediğiniz dili seçme seçeneğini seçmeniz mümkündür. Dilde, yalnızca seçilen dili konuşabilen kişilerin uygun bir ortak bulmak için arama yapabilmesini sağlayan kısıtlamalar vardır.

Ortak Ara

Tercihlerinize karar verdikten sonra ekranın ortasındaki “Ara” butonuna tıklayın. Bir arkadaş bulmak için aramaya başlayacak.

Chathub Bire Bir Metinli Sohbet

Mikrofon veya kamera veya kamera ile uğraştığınızda ekranın sol alt kısmında bir mesaj bölümü bulacaksınız. Bu bölüme mesajınızı yazarsanız arkadaşınıza ileterek ondan mesaj almasını sağlayabilirsiniz.

Partnerinizi Değiştirin

Chathub’da konuştuğunuzdan memnun değilseniz ve ‘ileri’ düğmesine basarak başka bir sohbet ortağına geçmek istiyorsanız. Görüşmeyi tamamen sonlandırmak için durdurma düğmesine basın.

Chathub’a alternatifler

Evetiç

Yesichat, kullanıcıların konumlarına bakılmaksızın dünya çapındaki insanlarla sohbet etmesine olanak tanıyan çevrimiçi bir sohbet platformudur. Kullanıcıların konuşmaları başlatmak için hediyeler ve fotoğrafların yanı sıra GIF’leri de kullanmalarına olanak tanıyan canlı bir sohbet merkezine sahiptir.

Hiçbir engel veya sınır olmadığından kullanıcılar yeni uluslar keşfedebilir ve tüm ülkelerden yeni tanıdıklar edinebilir.

Sahte sosyal medya profillerinden kurtulun ve anlamlı etkileşimlere sahip olun.

HOLLA Canlı Rastgele Görüntülü Sohbet

HOLLA, 190 ülkede 30 milyondan fazla kullanıcısı olan tamamen ücretsiz bir çevrimiçi sohbet hizmetidir. Rastgele görüntülü sohbet veya telefon görüşmelerinin yanı sıra yazılı sohbet olanağı da sunuyorlar. Varoluşun her kesiminden insanlarla bağlantı kurmanın harika bir yolu.

HOLLA, kullanıcıların mahallelerini ve cinsiyetlerini seçebilecekleri tenha bir topluluğa sahiptir. HOLLA ayrıca canlı görüntülü sohbetin yanı sıra rastgele video çağrıları ve özelleştirilebilir eşleştirme gibi premium özellikler de sağlar. HOLLA ayrıca kullanıcıların bire bir görüntülü sohbet odalarında diğer kullanıcılardan diğer dilleri veya kültürleri öğrenmelerine olanak tanır. Bu onu Chathub’a bir alternatif haline getiriyor.

Şanslı Ezilme

LuckyCrush, geleneksel sohbet web sitelerine daha uygun bir alternatif sağlayan rastgele görüntülü sohbetler yapmak için popüler bir uygulamadır. Görüntülü sohbet işlevinde kullanıcılar, 100’den fazla ülkeden insanlarla gerçek zamanlı çevrimiçi görüşmeler yapabilir. Uygulama, kullanıcıların hediye dağıtmasına ve sohbeti daha keyifli hale getirmek için yüz filtreleri uygulamasına olanak tanıyor. Ayrıca LuckyCrush’a kaydolmak, kullanıcıların istedikleri zaman, istedikleri yerde ücretsiz görüntülü sohbetler başlatmalarına ve görüntülü veya yazılı sohbetlere katılmalarına olanak tanır.

ARGO – Sosyal Görüntülü Sohbet

ARGO, kullanıcıların 21’den fazla dili kullanarak görüntülü sohbetler aracılığıyla dünyayla iletişim kurmasına olanak tanır ve sınırsız sayıda mesaj vardır. Otomatik çeviri hizmetlerinin yanı sıra çeşitli arka planlar ve dillerle uyumludur. Ayrıca cinsiyetinizi, yaşınızı ve tercih ettikleri konumu da seçebilirsiniz.

ARGO, sağlıklı kültürel alışverişin desteklenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır ve saygı göstermeyen kişilere karşı disiplin tedbirleri alacaktır. Kullanıcıların kişisel bilgilerinin yanı sıra gizlilik de mutlak bir önceliktir

iyon korunur. ARGO’nun, kullanıcıların uygulamalar dışında kullandığı hiçbir cihaz üzerinde kontrolü yoktur.

Chat Roulette

Anonim Chatroulette, arkadaşlarıyla sohbet etmeyi tercih eden utangaç kişiler için Chathub’a mükemmel bir alternatiftir.

Sohbet odalarına erişim basit ve kolaydır, ancak parlak gömleğiniz ve özgünlüğünüz profilinizin öne çıkmasını sağlayabilir. Üyeler kolayca yeni sohbet ortaklarına geçebilir. Sohbet odalarına göz atın ve özel bir kişiyi keşfedin.

Chathub Kuralları

  • Chathub’dan en iyi şekilde yararlanmak için bu ipuçlarını takip ettiğinizden emin olun.
  • Kimseye kaba davranmayın.
  • Kameralarda yasa dışı olan maddeleri kullanmaktan kaçının.
  • Başkalarını ırkları, dinleri veya cinsel tercihleri nedeniyle aşağılamayı yasaklayın.
  • Hiçbir zaman reklam kullanmayın veya başka web sitelerinin URL’lerini paylaşmayın.
  • Güvenlik sorunları

Chathub tam korumaya sahiptir. Chathub sohbetlerinizi saklamaz. Bu, eşler arası bir ağdır. Sonuç olarak tüm kısa mesajlar, videolar ve diğer ses dosyaları doğrudan partnerinize yönlendirilecektir.

Çözüm

Chathub, kullanıcıların dünyanın dört bir yanından bireylerle iletişim kurmasına olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır; bu da onu arkadaşlık, dil öğrenme ve ilginç tartışmalar arayan herkes için ideal bir araç haline getirir. Filtreler sayesinde kullanıcılar ideal kişileriyle tanışabiliyor, Chathub herkes için bir şeyler sunuyor ve dünya çapında kullanımını merak eden kişiler için faydalı bir seçenek.

Other Languages

TR | IT | DE | ES | FR